MzKTiMe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MzKTiMe

ezyrewarAds

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ilk oyun benden olsun

4 posters
YazarMesaj
lucky_acu

lucky_acu

nerden Geliyon yaw : fenerbahce cumhuriyeti

ilk oyun benden olsun Empty
MesajKonu: ilk oyun benden olsun   ilk oyun benden olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 5:52 pm

bu oyunda abartabildiğiniz kadar abartın ben başlayım

ya 2 yıldır fener beşimi bırakmıyo gel diyolar aylık 20 milyon avro verelim bizde oyna diyolar ama ben kabul etmiyom önce okul bitsin demi Very Happy santa
4Ever
Admin
4Ever

MesajKonu: Geri: ilk oyun benden olsun   ilk oyun benden olsun Icon_minitimeSalı Ağus. 28, 2007 5:56 pm

1990 doğumluyum 28 yıldır ilk okulu bitirmedim bi gün ışıklar gitti hilary duffla chatlaşiyoduk birden yağmur yağdı ben güneşlen mek için 1 katlı ewimizin 10 katına çıkıp güneşlendim
ozan
Legend
ozan

nerden Geliyon yaw : Ronaldo de Assis Moreira'

MesajKonu: Geri: ilk oyun benden olsun   ilk oyun benden olsun Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 3:07 pm

bız bızım okulda top oynarken tam 60 metre otedekı evın camına geldı kırıldı adam tam o sırada benın sınaypırla gozluyomus ates edınce tam kafadan ban etrafıma bakınırken topu almaya gıttım gıderken yerde 99 tırılyon buldum
bızım yunus bakkala gıderek 99 tırılyonun hepsını verıp bır tane falım sakız aldım tam atacakken agzıma pele cıktı karsıma oda ıstedı yarıya bolup verdım eve gırınce abım ve arkadasları maradonayı eve davet etmısler
pelede maradonayla kus oldugu ıcıntuvalette oturdu o sırada pele tuvalette
otururken havalandırmadan terorıstler bastı terorıstler peleye bazuka atıyorlerdı pele yoluna devam edıp hepsınetopa vurarmıs gıbı oldurdu
Admin
Admin
Admin

nerden Geliyon yaw : LoL

MesajKonu: ilk oyun benden olsun   ilk oyun benden olsun Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 3:16 pm

jocolor Bu da oyunmu

geçn geziodum yolda top bi kodum 5 katın camını kırdım
evin sahibi ile Fucking time sonra carsıya gittim ayagım kaydı yanlıslıkla
geneleve girdim
halsizb şekilde cıktım gerisini hatırlamıom
https://mzktime.yetkin-forum.com

ilk oyun benden olsun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-